Aktualności

Prezentacja Medalu – znamy szczegóły

Oto pierwszy, historyczny MEDAL, który otrzymacie na mecie największego biegu niepodległości w Wielkopolsce, czyli Poznańskiego Biegu Niepodległości PL!

Jak wiemy, biegacz to nie ten, kto szybko biega - ale ten, kto nie ustaje w walce. Walczący ze swoimi słabościami na biegowych trasach, jaki i z przeciwnościami losu w życiu codziennym. Niech ten wyjątkowy medal, który odbierzecie na mecie, będący Waszym symbolicznym orężem, doda Wam jeszcze więcej uporu, odwagi i wytrwałości!

Niech przywoła on także pamięć o ludziach, którzy nierzadko poświęcili życie, abyśmy współcześnie cieszyli się wolnością!

Paweł Czapiewski zaproszony

Niedawno mieliśmy zaszczyt zaprosić na nasze wydarzenie Pawła Czapiewskiego. Jego postaci chyba nie trzeba przedstawiać. W historii polskiej lekkoatletyki i sportu w ogóle jest osobowością, która niewątpliwie wyróżnia się niezwykłą charyzmą i pozytywną aurą sportowca, dla którego nie istnieją rzeczy niemożliwe. To On zdobywając brązowy medal Mistrzostw Świata w Edmonton, pokazał naszym 800-metrowcom, że wygrać…
WIĘCEJ

Dziękujemy za liczne odwiedziny Sport Expo

Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska na POZNAŃ SPORT EXPO, gdzie spotykali się liderzy świata biegania: organizatorzy wielkich imprez biegowych, producenci sprzętu i odzieży sportowej, prelegenci tematów związanych z bieganiem. Gratulujemy również wszystkim nagrodzonym uczestnikom w naszym konkursie na najlepsze zdjęcie.
WIĘCEJ

Zapraszamy Henryka Szosta

W miniony weekend mieliśmy zaszczyt zaprosić na Poznański Bieg Niepodległości .pl, zawodnika WKS Grunwald Poznań oraz Orlen Team, Henryka Szosta. Nasz rekordzista Polski w maratonie (2:07'39"), w minioną niedzielę, skutecznie potwierdził kwalifikację do odbywających się za blisko 100 dni Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janerio. Zajął drugie miejsce po pasjonującej rywalizacji w czasie Orlen Warsaw…
WIĘCEJ