Medale – kolekcja

KOLEKCJA MEDALI

W każdej edycji Poznańskiego Biegu Niepodległości .pl uczestnicy, którzy przekroczą linię mety dystansu 10 km udekorowani zostaną medalem o unikatowych walorach artystycznych, wykonanych z najwyższą dbałością o rzemieślnicze detale. Medal pierwszej edycji biegu został wybrany najładniejszym medalem w Polsce roku 2016 w plebiscycie portalu Maratony Polskie.

Zbiór medali z kolejnych edycji tworzyć będzie nie lada gratkę dla miłośników trofeów biegowych w postaci unikalnej KOLEKCJI MEDALI Poznańskiego Biegu Niepodległości PL.

1. Poznański Bieg Niepodległości .PL - 2016 r.

2016 był rokiem pierwszej edycji Poznańskiego Biegu Niepodległości PL. Przedstawiony poniżej był zatem historycznym, pierwszym z KOLEKCJI MEDALI, który uczestnicy otrzymali na mecie największego biegu niepodległości w Wielkopolsce. Zdobył on najwyższe możliwe wyróżnienie w Polsce - tytuł najładniejszego medalu w kraju w plebiscycie Maratonów Polskich.

Jak wiemy, biegacz to nie ten, kto szybko biega - ale ten, kto nie ustaje w walce. Walczący ze swoimi słabościami na biegowych trasach, jaki i z przeciwnościami losu w życiu codziennym. Niech ten wyjątkowy pierwszy MEDAL KOLEKCJI, który biegacze odebrali na mecie, będzie ich symbolicznym orężem, dodając im jeszcze więcej uporu, odwagi i wytrwałości!

Niech przywoła on także pamięć o ludziach, którzy nierzadko poświęcili życie, abyśmy współcześnie cieszyli się wolnością!

(kliknij grafikę, aby powiększyć)1PoznanskiBiegNiepodleglosci_Medal_2048x1536_FINAL

 

 

2. Poznański Bieg Niepodległości .PL - 2017 r.

 

Wizerunek DRUGIEGO MEDALU KOLEKCJI nieujawniony.

 

 

3. Poznański Bieg Niepodległości .PL - 2018 r.

W 2018 roku świętować będziemy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Wizerunek TRZECIEGO MEDALU KOLEKCJI nieujawniony.